0 Adet
 
 
 
 
 

Tüm Kategoriler

Telefon İle Sipariş

Puly Caff Kahve Makineleri Temizleme Deterjanı 900 gr

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver

"Puly Caff Kahve Makineleri Temizleme Deterjanı 900 gr"

Puly Caff Kahve Makineleri Temizleme Deterjanı 900 gr
  • Tek Çekim Fiyatı
  • 72.75 TL
  • Ürün Fiyatı
  • 75.00 TL
  • Piyasa Fiyatı
  • 82.50 TL
  • Havale ile
  • 71.25 TL
 
Ürün stokta yoktur
 
 
 
 
Ürün Etiketleri
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
Kişisel veya Endüstriyel tip espresso makinelerinin periyodik temizliklerinde uygulanan temizleyicidir . NSF onaylı (insan sağlığına ve metal alaşıma zarar vermiyor) Puly Caff ile espresso makinesinde meydana gelen yağları , espresso parçacıklarını (telve) ve kireç ile pis kokuları giderebilir ve uzun ömürlü kalmasını . Günde 10 dakikanızı espresso makinesi temizliğine ayırarak , makinanın ömrünü 2-3 katına arttırabilir , aynı zamanda her gün aynı kalitede kahve yapabilirsiniz (temiz olmayan makinelerden çıkan Espresso’lar acılaşır).
 

Puly Caff 900 Gram Deterjan

NSF onaylı (İnsan sağlığına ve metal/alaşıma zarar vermiyor) bu deterjan ile kahve makinesinde oluşan kahve yağlarını, kahve parçacıklarını (telve) ve kireç ile kötü kokuları giderebilir ve daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız. Günde 5 dakikanızı kahve makinesi temizliğine ayırarak, makinenizin ömrünü 2-3 katına çıkartabilir, hem de her gün aynı kalitede espresso yapabilirsiniz (temizlenmeyen makinelerde yapılan Espresso'lar acılaşır).

- 1 Porta filtre kullanılacaktır. - Porta Filtreniz (kaşık) içindeki metal süzgeç/sepet çıkartılacak ve içine kör tıpa takılacaktır (bkz. Bakım Ürünleri --> Kör Tıpa). - Artık su geçirmeyen Porta Filtrenizin içine 1 çay kaşığı Pulycaff deterjanı dökülecektir. - Porta Filtrenizi espresso makinenizin grubuna takınız. - Espresso Makineniz semi-otomatik ise sürekli akış düğmesine ( ll ), manuel ise akış düğmesine basınız ve basınçlı sıcak suyun gruplardan porta filtrenin içine akmasını sağlayınız. - Az da olsa, porta filtrenin ve grubun kenarlarından deterjanlı su kaçırabilir, normaldir. - 4 saniye akış düğmesi basılı tutulduktan sonra tekrar aynı düğmeye basarak bu akışı durdurunuz. Bu esnada akış tepsinize makine içersinde bulunan grup tahliye borusundan deterjanlı su akacaktır. - Tekrar 4 saniye akış düğmesine basarak suyun porta filtreye girmesini sağlayınız ve bu işlemi toplamda 3 kez tekrarlayın (4 saniye akış düğmesi açık - 4 saniye kapalı - 4 saniye açık - 4 saniye kapalı - 4 saniye açık - 4 saniye kapalı). - Şimdi Porta Filtreyi sökünüz ve akış düğmesine basıp 20 saniye suyun akmasını bekleyiniz (içinde deterjan kalmaması için yapılan bir işlem). - Her grup için yukarıdaki işlemleri tekrarlayınız.

Porta Filtre Temizliği;

- Porta Filtrelerin sepetlerini sökünüz. - Bir kap içersinde 1 litre sıcak suyun içine 3 çay kaşığı Pulycaff ekleyip suyun içinde pulycaff'ın erimesini bekleyiniz. - Şimdi porta filtrelerin metal kısımları (kaşık kısımları) pulycaff'lı sıcak suyun içinde, saplarının (kauçuk, plastik veya ahşap) suyun dışında kalacak şekilde diklemesine kaba yerleştiriniz. - İster yarım saat, ister ertesi günü iş başlangıcına kadar porta filtreleri suyun içinde bekletebilirsiniz. - Artık kolayca porta filtre içini ister süngerin yeşil (çizen) kısmıyla, ister telli sünger ile temizleyebilirsiniz.

Buhar Çubuğu Temizliği;

- 0,3 lt süt sürahilerinizin içine 2/3 kadar sıcak su doldurunuz, içine 1,5 çay kaşığı pulycaff ekleyip karıştırınız. - Pulycaff'ı çözünmüş solüsyonu espresso makinesi tepsisine koyuyoruz ve buhar çubuğunu bu solüsyonun içine daldırıyoruz. En az 10 dakika veya ertesi günü iş başlangıcına kadar bekletebilirsiniz. Ardından "çizmeyen" bir bez ile buhar çubuğunu temizliyoruz ve buharını 5 saniyeliğine açıyoruz (içindeki deterjanı atması için).


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.