0 Adet
 
 
 
 
 

Tüm Kategoriler

Telefon İle Sipariş

Üyelik

www.supermutfak.com

ALAN ADI SATILIKTIR

MÜRACAAT: KAAN ÖZEL

TEL: 0 538 233 13 81

Üyelik Ücretli mi?
 
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

Neden Üye Olmalıyım?
 
Sitemize üye olmanın birçok avantajı vardır.
•    Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve üyelerimize özel indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
•    Üye olduğunuzda yeni gelen ürünlerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.
•    Üyelerimiz yapacakları alışverişlerden ve yorumlardan puanlar kazanır ve daha sonra bu puanları hediye çekine dönüştürerek indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanabilirler.
•    Üye olduğunuzda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilirsiniz.
•    Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız.  

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım? 
Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sitemizin sağ üst kısmında göreceğiniz "Üye Olun" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üye olmak için tıklayın.
 
Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, adres bilgileriniz, e-posta adresiniz ve şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce sitemizin üst kısmındaki Üye Girişi bölümüne Mail Adresinizi ve Üyelik Şifrenizi yazarak lsitemize giriş yapın, sonra yine sitemizin sağ üst köşesindeki “Hesabım” linkine tıklayın. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydedin.

Üye bilgilerinizi ve şifrenizi güncellemek için tıklayın.

Adres bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.
 
Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?
 
Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz “Şifremi Unuttum!” linkine tıklayın, sitemize üye olurken kullandığınız e-mail adresinizi yazın ve "Şifremi Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin e-mail adresinize gönderilmesini sağlayın. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve yeni şifreniz üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum.
Üye Girişi
 
Daha önceden sitemize üye olduysanız, Üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Üye girişi yapmak için tıklayın
 

Üye Olmadan Sizi Sosyal Medyadan Takip Edebilir Miyim? 
Bizi Twitter'dan takip edebilirsiniz. 
Twitter'dan bizi takip etmek için lütfen tıklayın: https://twitter.com/supermutfak  

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.