0 Adet
 
 
 
 
 

Tüm Kategoriler

Telefon İle Sipariş

Hakkımızda

www.supermutfak.com

ALAN ADI SATILIKTIR

MÜRACAAT: KAAN ÖZEL

TEL: 0 538 233 13 81

Değerli Müşterilerimiz,
 
www.supermutfak.com internet üzerinden Mutfak Alet ve Gereçleri üzerine online olarak satış yapmak için 2006 yılında kurulmuş, 10 seneyi aşkın faaliyet süresi içerisinde kendi alanında Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. 
 
Bizim temel prensibimiz müşterilerimize en yeni ve en farklı ürünleri sunmak, en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve tüketici haklarına her zaman saygı göstermektir. www.supermutfak.com bugüne kadar onbinlerce müşterisinin siparişini sorunsuz ve zamanında kendilerine ulaştırmıştır. Şirketimizden kaynaklanan çözülmemiş hiçbir müşteri problemi olmamıştır.
 
www.supermutak.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz SSL ve 3D Secure güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Şirketimizin hedefi Mutfak ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz, sıcak bir ortama sahip olan bir sanal alışveriş mağazası yaratmak ve sipariş vermiş olduğunuz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.
 
www.supermutfak.com sitemizde Mutfak ürünleri ile birlikte artık Ev Aletleri, Hediyelik Eşya, Kişisel Bakım, Sağlık, Güzellik, Anne, Bebek, Çocuk ve Beyaz Eşya gibi yeni kategorilere de yer veriyor ve siz müşterilerimize evinizle ve kendinizle ilgili her şeyi bulabileceğiniz sıcak bir alışveriş ortamı yaratmaya çalışıyoruz.
 
Supermutfak.com'a duyduğunuz güven için teşekkür eder, saygılar sunarız.
 
Saygılarımızla.
Cemka Mutfak Alet ve Gereçleri Tic. Ve Hiz. Ltd. Şti.
www.supermutfak.com 
 
 
Alışveriş için güzel bir gün......

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.